Granit Küp Taş Kullanım Alanları

granitkuptas25

Dış mekanların en çok kullanılan yer kaplama malzemesi granit küptaş , alışılmış arnavut kaldırımı biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanında da rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren granit küp taş, sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir.

Özellikle motorlu taşıt trafiğine açık cadde, sokak, meydan ve araç park yerlerinde, şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, ticari merkezlerde, yaya kaldırımı ve yaya yollarında, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanılabilen granit küp taş, muhtelif renk seçenekleri sayesinde döşendiği ortama kolaylıkla uyum saglamaktadır.

Yukarıda saydığımız yaygın kullanım alanlarının sonucu olarak, granit küptaş yapı elemanlarının gerek dünyada gerekse ülkemizde kullanımı giderek artmaktadır ve daha da artacağı düşünülmektedir.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.